Skok na hlavní stránku
Ceník

Dnešní návštěvnost podle
počítadla Navrcholu.

Dotazy, připomínky, problémy

Vážení obchodní přátelé,

   jak jste si již jistě všimli, server iElektro.cz nabízí skvělou možnost, jak Váš obchod či celou firmu zviditelnit na internetu. Na téměř všech stránkách iElektro.cz je Vám dána možnost nechat svoji firmu zviditelnit našim návštěvníkům. Samozřejmě nemáme návštěvnost jako populární internetové vyhledávače, ale oslovíte velmi dobře cílenou skupinu potencionálních zákazníků. Vzhledem k rozdělení obchodů podle jednotlivých odvětví, a u kamenných obchodů ještě geograficky, je Vaše inzerce cílena přesně tam, kam potřebujete a osloví přímo každého, kdo hledá určitý výrobek v určitém obchodě a v určitém regionu. Cena za toto přímé oslovení není nijak vysoká. Vedle toho, že základní záznam do seznamu obchodů je zdarma, jsou i další formy Vaší prezentace na iElektro.cz přesto, že jsou placené, finančně velmi výhodné. Nevěříte-li, prohlédněte si náš ceník.

   Další skvělou možností zvýšení Vašeho obratu je uložení Vaší internetové prezentace pod doménou iElektro.cz. Tedy adresou, které sama evokuje představu o moderním, celosvětově na internetu se prezentujícím obchodu s elektronikou. Jistě sami dobře víte, jak je i pro kamenný obchod důležité mít dobrou adresu. Využijte tedy této možnosti a prezentujte se na dobré adrese iElektro.cz.

   Vzhledem k oborovému zaměření návštěvníků stránek iElektro.cz oslovíte přesně toho, koho oslovit potřebujete. Pokud jste tedy zjistili, že iElektro.cz je přesně to, co Vaše firma k prezentaci potřebuje a máte zájem inzerovat na serveru iElektro.cz, kontaktujte nás na adrese info@ielektro.cz.

Na budoucí obchodní spolupráci se těší


Evžen Šťastný

 
Máte-li dotaz nebo připomínky,
kontaktujte nás: info@ielektro.cz
 
Copyright © 2001-6 iElektro.cz